Baza wiedzy

Najczęściej zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi

Rejestracja jest wymagana do złożenia zamówienia.

Tak! Wystarczy, że na stronie głównej w zakładce "oferta" skorzystasz z kalkulatora.

Tak! Brak ukrytych kosztów.

Tak.

Tak, umowa zawierana jest na czas nieokreślony. W naszej usłudze obowiązuje standardowy 30 dniowy okres wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego.

Nie. Dla Aquatest rzetelność i przejrzystość, to priorytety, wszystkie koszty zawsze są ujęte w kalkulacji przed potwierdzeniem zamówienia.

3 dni. Kurier po odbiór testów wróci po 3 dniach roboczych (nie licząc dnia otrzymania przesyłki np. otrzymałeś przesyłkę w czwartek - kurier po odbiór wróci do Ciebie we wtorek).

Skontaktuj się z naszym laboratorium, wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Za usługę możesz zapłacić przelewem online, BLIK-iem, przelewem tradycyjnym lub kartą. Faktura została wysłana drogą mailową w dniu przygotowanie dla Ciebie przesyłki. Sprawdź skrzynkę pocztową. Na opłacenie faktury masz zawsze 14 dni.

Jeżeli minęły 3 dni robocze od złożenia i opłacenia zamówienia, a wciąż nie posiadasz pakietu - skontaktuj się z nami. Wspólnie rozwiążemy problem!

Sporal dociera do Klienta w przeciągu trzech dni roboczych od wysyłki.

Skomentuj się z nami opisując dokładnie wydarzenie. Na każdą wiadomość odpowiadamy w przeciągu 48 godz.

Wynik badania zostanie umieszczony na Twoim koncie na naszej stronie aquatest.pl.

Wszystkie Twoje wyniki testów Sporal będą dostępne w Panelu Klienta na stronie www.aquatest.pl. W dowolnym momencie możesz je pobrać na komputer lub/i wydrukować.

Kurier po odbiór testów wróci po 3 dniach roboczych (nie licząc dnia otrzymania przesyłki np. otrzymałeś przesyłkę w czwartek - kurier po odbiór wróci do Ciebie we wtorek).

Etykieta znajduję się na białym kartonie, który jest kartonem zwrotnym (pod spodem).

Nie, kuriera jest zamawiany przez nas i wróci po odbiór po 3 dniach roboczych.

Etykieta nadawcza jest ważna przez 30 dni.

Kody QR należy przykleić na protokole kontroli procesu sterylizacji , który dołączony jest do przesyłki w miejscu “rozmieszenie testów” według podpunktu 3 w instrukcji oraz teście.

Nie wpisujemy nic, to pole jest miejscem do uzupełnienia dla laboranta podczas wykonywania badania.

Należy wpisać temperaturę procesu (121°C lub 134°C), czas procesu sterylizacji podany w minutach oraz ciśnienie podane w barach (zazwyczaj ciśnienie to wynosi około 1 bar przy 121°C lub około 2 bary przy 134°C).

Należy wpisać model, producenta oraz numer seryjny autoklawu.

Nie, nasza usługa jest cykliczna! Zgodnie z zaznaczoną częstotliwością podczas składania zamówienia na badanie będziemy dostarczać Ci pakiet do sterylizacji.

Certyfikat jakości otrzymasz wraz z drugim badaniem Twojego autoklawu.

Aby zmienić częstotliwość należy zalogować się na swoje konto na stronie aquatest.pl i edytować dane w zakładce “autoklawy”. Jakiekolwiek zmiany możemy wprowadzać dopiero po zakończonym cyklu danego badania, czyli w momencie otrzymania wyniku badania.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Napisz lub zadzwoń do nas. Z chęcią Ci pomożemy.

Zamawiam startowy pakiet sterylizacyjny