Aktualności

Bądź z nami na bieżąco

Zasady dezynfekcji i sterylizacji w salonie fryzjerskim

Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi zasadami dezynfekcji oraz sterylizacji w salonie fryzjerskim.

czytaj więcej

Kontrola sanepidu

Zapoznaj z 5 krokami, które przygotowują Cię do wizyty sanepidu. Kontrola najczęściej odbywa się w ciągu pierwszych 30 dni i jest to wizyta planowana. Obowiązkiem sanepidu jest sprawdzenie dokumentacji prowadzonej w gabinecie oraz przestrzegania wszystkich procedur przez pracowników.

czytaj więcej

Autoklaw w gabinecie stomatologicznym – niezbędnik wiedzy.

Dowiedz się w jak powienien wyglądać odpowiedni autoklaw dla gabinetu stomatologicznego oraz jakie deklaracje zgodności powinien spełniać.

czytaj więcej

Dezynfekcja i sterylizacja w czasie epidemii – jak ją wykonać w domowych warunkach?

Sprawdź jak najlepiej zabezpieczyć swój oraganizm przez wirusami! Pamiętaj, że w obecnych czasach dezynfekcja jest nieodzownym elementem naszej codzienności. Przygotuj się odpowiednio!

czytaj więcej

Wymogi dotyczące sterylizacji narzędzi kosmetycznych

W czerwcu 2019 roku Minister Zdrowia wydał rozporządzenie w sprawie szczegółowych wymagań sanitarnohigienicznych przy świadczeniu usług fryzjerskich, kosmetycznych, tatuażu i odnowy biologicznej. Sprawdź, czy rok po wejciu rozporządzenia spełniasz wszystkie wymogi? https://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12321979/katalog/12599827#12599827

czytaj więcej

Promocja - Pierwsze zamówienie wyłącznie za 1,23 PLN

Wahasz się jeszcze, czy skorzystać z naszej usługi? Każdy gabinet, który w okresie promocyjnym zdecyduje się na subskrypcję otrzyma prezent! Całkowity koszt pierwszego miesiąca wyniesie 1,23 PLN. Koszt kolejnych miesięcy możesz bez problemu obliczyć za pomocą naszego kalkulatora w zakładce oferta. Pamiętaj, że z subskrypcji możesz zrezygnować w każdym momencie, tak więc nic nie tracisz.

Promocja jest ograniczona czasowo.

czytaj więcej

Zamawiam startowy pakiet sterylizacyjny